1C - mūsu klienti pēc nozarēm

Naftas un gāzes joma

No 1999. gada mēs attīstām savus produktus naftas un gāzes komercsabiedrībām, pa šo laiku kļūstot par līderiem Latvijas tirgū. Mēs smalki pārzinām visus notiekošos procesus šajā jomā, izprotam nozaru likumdošanu un naftas produktu fizikāli ķīmisko īpašību uzskaites specifiku. Mūsu risinājumi noder tirdzniecības automatizācijai degvielas uzpildes stacijās, naftas bāzu produkcijas uzskaitei, naftas produktu pārkraušanai, gāzes balonu uzskaitei, kā arī visiem pavadošajiem procesiem.


Loģistika

Loģistika ir viens no mūsu flagmaņu virzieniem. Mēs esam izstrādājuši dažus pēc mērķa atšķirīgus produktus personīgo autoparku vadīšanai, savas produkcijas izvadāšanai, nosūtīšanai, noliktavu loģistikai un citiem pavadošajiem procesiem. Mēs pastāvīgi piedalāmies tematiskajās izstādēs un semināros, apmeklējam nozaru konferences.


Ražošana

Mēs esam eksperti plūsmas ražošanas un projektējamās ražošanas jomā. Darba gadu laikā esam realizējuši lielu daudzumu projektu pārtikas produktu, bezalkoholisko dzērienu, ķīmijas un naftas produktu ražošanas jomā. Mēs pārzinām visu ražošanas ķēdi, sākot ar produktu kalkulāciju un specifiku, beidzot ar gatavās produkcijas uzskaiti un pašizmaksas aprēķinu.


Vairumtirdzniecība

Pašreizējajā segmentā mums ir uzkrājusies pati nozīmīgākā pieredze – vairāk kā 100 ieviestu projektu. Esam pamatīgi apguvuši iepirkšanas un pārdošanas, tirgus plānošanas, noliktavas krājumu pārvaldīšanas, sadarbības ar klientiem, finanšu uzskaites un dokumentu aprites procesus. Mēs piedāvājam elastīgus risinājumus, kas spēj tikt galā ar jebkura lieluma datiem.


Mazumtirdzniecība

Mazumtirdzniecības jomā mūsu rīcībā ir daži konceptuāli atšķirīgi risinājumi – parasti kases aparāti, programmas kasieriem, kas integrētas ar šiem kases aparātiem, kā arī pilnvērtīgas kasu sistēmas. Mēs specializējamies vidējos un lielos tirdzniecības tīklos. Uzskaites konsolidēšanai mēs automatizējam centrālo biroju un rīkojam datu apmaiņu starp tirdzniecības punktiem.


Citas jomas

Izņemot augstākminētās jomas darba gadu laikā mēs esam uzkrājuši pietiekami daudz pieredzes un risinājumus arī citās nozarēs. Esam izstrādājuši desmitiem moduļu un produktu, ieviesuši sarežģītākās sistēmas tūrisma, izdevniecības, nekustamā īpašuma, metālapstrādes, autoservisa, spēļu automātu un telekomunikāciju jomās. Viss šis ievērojami palielina mūsu redzesloku un ļauj no dažādiem punktiem skatīties uz jauniem uzdevumiem. Mēs pastāvīgi piedalāmies tematiskās izstādēs un konferencēs.