1C - par ITEKO LV

Kopš 1999. gada mēs strādājam konsultāciju pakalpojumu un IT risinājumu tirgū uzņēmējdarbības vajadzībām, šajā laikā kļūstot par ekspertiem vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības, ražošanas, loģistikas, kā arī gāzes, naftas jomā un citās nozarēs. Mūsu pakalpojumu augsto kvalitāti jau ir novērtējuši vairāk nekā 400 vietējo un ārvalstu komercsabiedrību.

Mēs piedāvājam plašu IT produktu un pakalpojumu klāstu efektīvai biznesa vadībai:

  • nozaru risinājumi
  • individuālā automatizācija
  • sistēmu izstrāde
  • programmas 1С:Uzņēmums

Mums ir zināmi visērtākie, visefektīvākie un ekonomiski lietderīgākie nosprausto uzdevumu risinājumi. Mūsu rīcībā esošā pieredze un tehnoloģijas spēj padarīt darbu efektīvāku, bet biznesu − ienesīgāku. Mūsu augsto kvalifikāciju apliecina uzticība, kas iemantota no tādiem klientiem kā Gazprom, Moscow Bank, UTair, Latvijas propāna gāze un Latvijas dzelzceļš.

Kāpēc izvēlas tieši mūs?

Cilvēki
Mūsu komandā strādā speciālisti, kuri pārstāv IT, biznesa vadības, ekonomikas un finanšu jomu. Mūsu darbinieku zināšanas un iemaņas pastāvīgi tiek pilnveidotas specializētās konferencēs, treniņos, kā arī praktiskajā darbībā.

Pieredze
Vairāku gadu gaitā mēs esam īstenojuši vairāk nekā 400 projektu, atrisinājuši ievērojamu daudzumu specifisku uzdevumu un izstrādājuši desmitiem unikālu nozaru risinājumu. Pateicoties uzkrātajai pieredzei, esam kļuvuši par ekspertiem daudzās uzņēmējdarbības jomās.

Tehnoloģijas
Mēs nepārtraukti sekojam IT tehnoloģiju attīstības tendencēm pasaulē un perfekti pārzinām daudzas no tām. Mēs izvēlamies ērtāko, efektīvāko un ekonomiski lietderīgāko nosprausto uzdevumu risināšanas veidu.

Elastība
Mēs pilnībā esam orientēti uz mūsu klientu vajadzībām, nākam pretī un radām ideālus darba apstākļus. Tas viss ir vērsts uz to, lai gan klients, gan mēs gūtu gandarījumu no sadarbības.

Kvalitāte
Mēs pielietojam gadu gaitā pārbaudītu projektu vadības metodoloģiju nosprausto termiņu, atvēlētā budžeta un darba satura ievērošanai. Turklāt mūsu uzņēmumā efektīvi darbojas iekšējā kvalitātes veicināšanas sistēma. Mūs apmierina tikai teicams rezultāts.

Rezultāti
Mēs piedāvājam kompleksus risinājumus un uzņemamies pilnu atbildību par to rezultātiem. Mēs protam novadīt lietu līdz loģiskam iznākumam, ko apliecinu lielais veiksmīgo projektu skaits.