1С - jaunumi un publikācijas
Mēs par godīgo Eiro ieviešānu

Mēs par godīgo Eiro ieviešānu

Mēs iestājāmies uzņēmumu iniciatīvā "Godīgs Eiro ieviesējs", kas nosaka principus pārejot uz jaunu valūtu. Sīkāka informācija: www.godigseiroieviesejs.lv.

Aizvadīts IT uzņēmumu futbola turnīrs

Aizvadīts IT uzņēmumu futbola turnīrs

3. augustā notika LikeIT Summer Cup 2013 futbola turnīrs starp IT nozares uzņēmumiem. Pirmo reizi tajā piedalījās ITEKO un uzreiz ieņēma ceturto vietu aiz sevi atstājot tādus uzņēmumu, ka C.T.CO, ATEA, BALTICOM и TELE2. Mūsu vārtsargs Romans Sulackis tika atzīts par turnīra labāko vārtsargu, bet mūsu līdzjutēju grupa - par aktīvāko.

Gatavi eiro ieviešanai!

Gatavi eiro ieviešanai!

Laikrakstā "Bizness & Baltija” mēs nopublicējām rakstu par to, ka mūsu informācijas sistēmas ir gatavas eiro ieviešanai, kā arī sniedzām savu viedokli par kopējo situāciju IT tirgū.

Problēmas ERP sistēmas ieviešanas laikā

Problēmas ERP sistēmas ieviešanas laikā

Žurnāls "Biznes Klass!” (Бизнес-Класс!) nopublicēja kārtējo rakstu par mūsu uzņēmumu. Tajā tiek runāts par ERP sistēmas ieviešanas sarežģījumiem, "zemūdens akmeņiem" un mūsu pieredzi šajā tirgū.

Esam piedalījušies pasākumā

Esam piedalījušies pasākumā "Forum One"

Austrumeiropas lielākais līderu forums "Forum One" arī nav palicis bez mūsu uzmanības. Miljardieris un "Virgin Group" izveidotājs sers Ričards Brensons, Eiropā labākais finanšu treneris Bodo Šefers, miljonārs un "GetJar" dibinātājs Iļja Laurss, "AngryBirds" topmenedžeris Pīters Vesterbaka, grupas SCORPIONS dibinātājs un ģitārists Rūdolfs Šenkers un daudzi citi padalījās ar savu pieredzi menedžmenta jautājumos.

Dalība konferencē

Dalība konferencē "BPM Days 2013"

Kompānijas ITEKO vadošo speciālistu grupa 17.-18. maijā piedalījās specializētajā konferencē par projektu vadīšanu – "Baltic Project Management Days 2013". Tas ir vēl viens solis projektu vadības kvalifikācijas paaugstināšanā.

Intervija ar ITEKO direktoru žurnālā

Intervija ar ITEKO direktoru žurnālā "Biznes Klass" (Бизнес Класс)

Žurnāls "Biznes Klass" ir nopublicējis interviju ar ITEKO ģenerāldirektoru Sergeju Starkovu par komercsabiedrības attīstības perspektīvām, jaunu produktu izstrādi, kā arī sabiedrības iziešanu jaunos tirgos.