1С - jaunumi un publikācijas
Iestāšanās LIKTA

Iestāšanās LIKTA

No 2013. gada janvāra uzņēmums ITEKO ir oficiāls LIKTA (Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas) partneris. Galvenais asociācijas uzdevums ir IT nozares attīstība un sadarbība ar sabiedrībām-partnerēm.

Uzņēmuma

Uzņēmuma "Latvijas Propāna Gāze" automatizācija

"Latvijas Propāna Gāze", lielākais sašķidrinātas naftas gāzes piegādātājs Latvijas tirgū, sadarbībā ar uzņēmumu ITEKO 2013. gada laikā plāno ieviest kompleksu ERP sistēmu uzņēmuma uzskaites un vadības automatizācijai.

ITEKO ievieš tirgū

ITEKO ievieš tirgū "Agent Plus" risinājumu

Mēs piedāvājām Latvijā jaunāko darba automatizācijas sistēmu izplatītāju, kā arī ražotāju uzņēmumu tirdzniecības pārstāvjiem un preču pārziņiem.

Naftas gāzes sistēmas jaunās versija izlaide

Naftas gāzes sistēmas jaunās versija izlaide

ITEKO piedāvā tirgū sava izstrādājuma jauno versiju, kas paredzēta uzskaites un uzņēmuma vadības automatizācijai naftas un gāzes jomā.

Dalība ikgadējā 1С konferencē Maskavā

Dalība ikgadējā 1С konferencē Maskavā

Uzņēmuma ITEKO vadošo speciālistu grupa no 27. līdz 30. septembrim piedalījās ikgadējā 1C partneru konferencē, kas notika Maskavā. Tur tika apspriesti tehnoloģijas attīstības jautājumi, jaunās iespējas, kvalitātes sistēma un citas interesantas tēmas.

Mēs turpinām rubriku laikrakstā

Mēs turpinām rubriku laikrakstā "Bizness & Baltija"

Uzņēmums ITEKO turpina rubriku, kas veltīta ERP sistēmām, laikrakstā "Bizness & Baltija". Šajā izdevumā tiek runāts par "Agent Plus" risinājumu – mūsdienīgu instrumentu tirdzniecības pārstāvju un preču pārziņu efektivitātes paaugstināšanu.

Intervija ar ITEKO direktoru žurnālā

Intervija ar ITEKO direktoru žurnālā "Forums"

Žurnāls "Forums", kas saistīts ar ikgadējo Baltijas ekonomikas forumu, nopublicēja interviju ar ITEKO ģenerāldirektoru Sergeju Starkovu par informācijas sistēmu ieviešanas perspektīvām un to palīdzību cīņā ar krīzi.