1С - jaunumi un publikācijas
Mēs atveram savu rubriku laikrakstā

Mēs atveram savu rubriku laikrakstā "Bizness & Baltija"

Uzņēmums ITEKO atver jaunu rubriku laikrakstā "Bizness & Baltija", kas veltīta IT jautājumiem. Pirmajā rakstā tiek sniegta atbilde, kāpēc vajadzīgas vadības sistēmas un kādas priekšrocības tās dod biznesam.

Publikācija laikrakstā

Publikācija laikrakstā "Bizness & Baltija"

Laikraksta "Bizness & Baltija" 29. augusta numurā nopublicēts raksts par IT risinājumu jauno paaudzi efektīvai biznesa vadībai, kurus piedāvā uzņēmums ITEKO.

Mēs esam saņēmuši partnera

Mēs esam saņēmuši partnera "Microsoft" statusu

Pēc visu vajadzīgo eksāmenu nokārtošanas jūnijā uzņēmums ITEKO kļuva par sertificētu programmas "Microsoft Partner Network" partneri.

"Swedbank" ir akceptējusi ITEKO sistēmu

"Swedbank" IT departaments oficiāli apstiprināja pilnīgu mūsu uzņēmuma izstrādātās grāmatvedības sistēmas savietojamību ar savu Interneta bankas norēķinu sistēmu un korporatīvo klientu elektronisko norēķinu sistēmu.

Uzsākta sistēmas izstrāde darījumu aviācijas vajadzībām

Uzsākta sistēmas izstrāde darījumu aviācijas vajadzībām

Krievijas aviācijas izdevumā "BizavWeek" ir parādījušās pirmās ziņas par to, ka komercsabiedrības ITEKO un "Flight Consulting Group” uzsākušas darbu pie kompleksas ERP sistēmas izstrādes aviācijas nozares vajadzībām.

Dalība izstādē

Dalība izstādē "Auto 2012"

Autoizstādē Auto 2012, kas notika no 27. līdz 29. aprīlim Ķīpsalā, uzņēmums ITEKO piedāvāja savu jaunāko produktu − "Alfa-Auto". Tas paredzēts autoservisu, autosalonu, kā arī rezerves daļu tirgotāju darba automatizācijai.

Publikācija žurnālā

Publikācija žurnālā "Kapitāls"

Žurnāls "Kapitāls" aprīlī nopublicēja rakstu par mūsdienīgu vadības sistēmu ieviešanu Latvijas tirgū uz 1С:Uzņēmums platformas. Rakstā stāstīts par šīs populārās platformas attīstību un tās konkurējošajām priekšrocībām.